F-3

Här kan ni följa alla anmälda klassers och förskoleavdelningars genomförda matcher och pristävlingar. För hur matcher och pristävlingar genomförs titta här. En markering förs automatiskt in när du redovisat en uppgift under mina sidor. Lycka till!

SKOLA
Mockfjärdsskolan / 1B
   
Oxledsskolan / I Ur och Skur Fritidshemmet Lönnen
   
Rosenfeldtskolan / 3B
     
Glumslövs skola / 2b
     
Salviksskolan / klass 3
       
Västra skolan / Klass 2
       
Mössebergsskolan / 1c
       
Rosenfeldtsskolan / 3 A
       
Hudene skola / 1-3
       
Njutångersskola / Klass 2
       
Horsbyskolan / År 2
       
LILLÅNS SÖDRA SKOLA / 3s
       
Färe Montessoriskola / Salongen
         
Iggesundsskola F-3 / 2A
         
Bråstorpskolan / Klass 2
         
Vittra / F
         
Arentorps skola / Förskoleklassen
         
Enångers skola / 2
         
Mockfjärdsskolan / 2B
         
Hägneskolan / 2
         
Rydebäcksskolan / 3:4
         
Skogstorpsskolan / SK10
         
Ede skola / Åk 1
         
Vireda skola / 2-3
         
Vireda skola / F-1
         
Skärlagskolan / Åk 2
         
Glumslöv skola / 2A
         
Sollerö skola / Klass 2
         
Sollerö skola / Klass 3
         
Skärgårdsskolan / Klass 1B
         
Dal-Lyan / Dal-Lyan fritidshem
         
Rydebäcksskolan / 3:1
         
Rosenholmsskolan / 1c
           
Arentorps skola / 2 Lind
           
Väringaskolan / åk 1
           
Boo Gårds skola / 1C
           
Hjärups skola / 2A
           
Sundskolan / Förskoleklass Gröngölingen
           
Arentorps skola / 1 Björk
           
Väringaskolan / Åk 2
           
Bräcke Skola / Åk 2
           
Fjärås Bräckaskolan / F - Väst
           
Hjärups skola / 2C
           
Hjärups skola / 2B
           
VÄRINGASKOLAN / ÅK 3
           
Montessorifriskolan i Gislaved Ekonomiska Förening / Galaxen
           
Uggleskolan Södra Sandby klass 10cd / 10cd
           
Geijerskolan / Beta 3 Öresund
           
Fjärås-Bräckaskolan / Åk 3 / Kompassen
           
Uggleskolan / 09c och 09d samt avd. Fyren (fritidshem)
           
Mössebergsskolan / 1b
           
Hagalundskolan / 3
           
Rydebäcksskolan / 3:2
           
Enånger / Klass 3
           
Ljungbyhedsskola / Klass 2
           
Rydebäck / 3:3
           
Boo Gårds skola / 1D
           
Sunhults fritidshem / Fritidshemmet Brunnen
           
Sköndalsskolan / Klass 1c
           
Söraby skola / Åk3
           
Ljungbyhedsskolan / Årskurs 1
           
Väckelsångskolan / Klass 3
           
Talldungeskolan / 3B
           
Färjestadens skola / Klass 3A, 3B, och 3D
           
Glänningeskolan / förskoleklass, årskurs 1, årskurs 2, årskurs 3
             
Everöds skola / F-1
             
Fröviskolan / 3a
             
Njutångersskola / klass 1
             
Njutångersskola / klass 3
             
Brinnerskolan / Klass 2
             
Enångers skola / Förskoleklass
             
Kreativa skolan / Kreativa skolan Klass1
             
Kreativa skolan / F-3
             
Heléneskolan / Klass 3
             
Edvinshemsskolan Grundsärskolan. / Skogen 1-6 grundsärskolan
             
Centralskolan / Storfitids
             
Backatorpsskolan / 2B
             
Grossbolsskolan / Blå huset Fritidshem
             
Mölnboskolan / Klass 2
             
Karlbergsskolan / 1kb
             
Edvinshemsskolan / Jollen
             
Maria Montessoriskolan / År 2
             
Tärnan / 2C
             
Hedskolan / Årskurs 2
             
Rönnäng skola / 1b
             
Rönnäng skola / 1a
             
Gruvrisskolan / Förskoleklass
             
Växthuset / Röd f-klass
             
Karlbergsskolan / Klass 1ka
             
Vittskövle skola / f-3
             
Tosterö Särskola / 1-6A
             
rönnängs skola / 3
             
Uggleskolan / 08 c+d
             
Hörningsnässkolan / 2c
             
Njutångersskola / Förskoleklass
             
Skallbergsskolan särskola / F-6
             
Sylteskolan / Grundsärskola årskurs 1-6
             
Regnbågens fritidshem Sorsele / Fritidshem
             
Gunnarsbyskolan / Labolina förskoleklass
             
Perolsskolan / 1A, 1B och 1C
             
Glumslövs skola / 1b
             
Idag / Gagen
             
Kristinedalskolan / 1b
             
Högelidsskolan / 2b
             
Nikkala skola / Förskoleklass och årskurserna 1-3
             
Viby skola / Fjärilen Förskoleklass
             
Kevingeskolan / 3C
             
Strandvägsskolan / Orion
             
Finja skola / F-3
             
Farstorp / årskurs 3
             
Söderby skola / Ametist
             
Slättängskolan / opalens förskoleklass
             
Helens skola / 1
             
Skeda skola / 1a
             
Mössebergsskolan / 1a
             
Sjöstadsskolan / 3:1 & 3:2
             
Klagstorps skola / Åk 1
             
Mockfjärdsskolan / 1A
             
Sköndalsskolan / 2 A
             
Boo Gårds skola / 1B
             
Boo Gårds skola / 1A
             
Järnboås skola / Förskoleklass och klass 1
             
Uttersbergsskolan / Apelsinens fritidshem
             
Lillåns skola f-6 / Lillåns skola f-6 Förskoleklass A
             
Ersmarks skola / Virveln, årskurs 2
             
Sollerö skola / årskurs ett
             
Oxhagsskolan särskola / 2-5 D
             
Backaskolan / 08 D
             
Hackebackeskolan / 2A
             
Höjaskolan / Förskoleklass A och B
             
Gränums skola / Gränums skola
             
Fjärås Bräckaskolan / 3B
             
Backaskolan / 08C
             
Östteg skola / Åk 1
             
Lerbergsskolan / Klass 3B
             
Sjöparksskolan / 1B
             
Ljungenskolan / År 2
             
Hagalundskolan / Årskurs 2
             
Lilla Nacka skola / F-1
             
Fylsta skola / 3B
             
Seskarö / Seskarö F-2
             
tvärskogsskolan / skola
             
von Bahrs skola montessori / 1c
             
Skottorpsskolan / 3
             
Hagalundskolan / Åk 2-3 Krabban
             
Hudene skola / 1-3
             
Treklangens skola / 3B
             
Bråstorpskolan / Åk 1
             
Väckelsångskolan / Klass 2
             
Björkö Friskola / Klass 3
             
Barkarbyskolan / Förskoleklass
             
Arentorps skola / 3 Ek
             
Enångers skola / 1
             
Fylsta skola / 3A
             
Edsskolan / 1A, 1B,1C
             
Visättraskolan / 3B
             
Framtidskompassen Vellinge / Förskoleklass
             
Johannesbäcksskolan / 2A
             
fågelskolan / 2b
             
Hannaskolan / Klass 3
             
Mockfjärdsskolan / 3A
             
Hannaskolan / Klass f-2
             
Sköndalsskolan / 2B
             
Lillkyrkaskolan / Klass 2