F-3

Vi tackar alla som deltagit i Kartongmatchen 2017!

SKOLA
Uggleskolan Södra Sandby klass 10cd / 10cd
 
Mockfjärdsskolan / 1B
   
Oxledsskolan / I Ur och Skur Fritidshemmet Lönnen
   
LILLÅNS SÖDRA SKOLA / 3s
   
Rosenfeldtskolan / 3B
     
Mössebergsskolan / 1c
     
Salviksskolan / klass 3
     
Vireda skola / F-1
     
Vireda skola / 2-3
     
Mössebergsskolan / 1b
     
Iggesundsskola F-3 / 2A
     
Glumslövs skola / 2b
     
Sollerö skola / Klass 3
     
Västra skolan / Klass 2
     
Ersmarks skola / Virveln, årskurs 2
     
Sollerö skola / Klass 2
     
tvärskogsskolan / skola
     
Rosenfeldtsskolan / 3 A
       
Arentorps skola / Förskoleklassen
       
Arentorps skola / 2 Lind
       
Väckelsångskolan / Klass 3
       
Vittra / F
       
Talldungeskolan / 3B
       
Horsbyskolan / År 2
       
Hägneskolan / 2
       
Arentorps skola / 1 Björk
       
Glumslöv skola / 2A
       
Geijerskolan / Beta 3 Öresund
       
Enångers skola / 2
       
Hudene skola / 1-3
       
Rydebäcksskolan / 3:4
       
Skogstorpsskolan / SK10
       
Njutångersskola / Klass 2
       
Hjärups skola / 2C
       
Väringaskolan / åk 1
       
Fjärås Bräckaskolan / F - Väst
       
Ljungbyhedsskola / Klass 2
       
Sundskolan / Förskoleklass Gröngölingen
       
Rydebäcksskolan / 3:1
       
Söraby skola / Åk3
       
Bräcke Skola / Åk 2
       
Sunhults fritidshem / Fritidshemmet Brunnen
       
Auraskolan / 1A
       
Skärgårdsskolan / Klass 1B
       
Boo Gårds skola / 1A
         
Fjärås-Bräckaskolan / Åk 3 / Kompassen
         
Skärlagskolan / Åk 2
         
Östteg skola / Åk 1
         
Arentorps skola / 3 Ek
         
VÄRINGASKOLAN / ÅK 3
         
Mössebergsskolan / 1a
         
Färe Montessoriskola / Salongen
         
Rydebäcksskolan / 3:2
         
Bråstorpskolan / Klass 2
         
Uggleskolan / 09c och 09d samt avd. Fyren (fritidshem)
         
Ede skola / Åk 1
         
Ljungbyhedsskolan / Årskurs 1
         
Mockfjärdsskolan / 2B
         
Dal-Lyan / Dal-Lyan fritidshem
         
Rydebäck / 3:3
         
Rosenholmsskolan / 1c
           
Hjärups skola / 2A
           
Färjestadens skola / Klass 3A, 3B, och 3D
           
Järnboås skola / Förskoleklass och klass 1
           
Hjärups skola / 2B
           
Boo Gårds skola / 1C
           
Väringaskolan / Åk 2
           
Sköndalsskolan / Klass 1c
           
Enånger / Klass 3
           
Boo Gårds skola / 1D
           
Hagalundskolan / 3
           
Montessorifriskolan i Gislaved Ekonomiska Förening / Galaxen
           
Backatorpsskolan / 2B
             
Centralskolan / Storfitids
             
Tärnan / 2C
             
Edvinshemsskolan Grundsärskolan. / Skogen 1-6 grundsärskolan
             
Kreativa skolan / F-3
             
Njutångersskola / Förskoleklass
             
Karlbergsskolan / 1kb
             
Brinnerskolan / Klass 2
             
Fröviskolan / 3a
             
Edvinshemsskolan / Jollen
             
Tosterö Särskola / 1-6A
             
Njutångersskola / klass 1
             
Rönnäng skola / 1b
             
Rönnäng skola / 1a
             
Njutångersskola / klass 3
             
Maria Montessoriskolan / År 2
             
Gruvrisskolan / Förskoleklass
             
Växthuset / Röd f-klass
             
Kreativa skolan / Kreativa skolan Klass1
             
Skallbergsskolan särskola / F-6
             
Hedskolan / Årskurs 2
             
Kristinedalskolan / 1b
             
Regnbågens fritidshem Sorsele / Fritidshem
             
Högelidsskolan / 2b
             
Vittskövle skola / f-3
             
Heléneskolan / Klass 3
             
Perolsskolan / 1A, 1B och 1C
             
Sylteskolan / Grundsärskola årskurs 1-6
             
Idag / Gagen
             
Mölnboskolan / Klass 2
             
Grossbolsskolan / Blå huset Fritidshem
             
Glumslövs skola / 1b
             
Karlbergsskolan / Klass 1ka
             
Hörningsnässkolan / 2c
             
Gunnarsbyskolan / Labolina förskoleklass
             
rönnängs skola / 3
             
Uggleskolan / 08 c+d
             
Lilla Nacka skola / F-1
             
Enångers skola / Förskoleklass
             
Mockfjärdsskolan / 1A
             
Helens skola / 1
             
Slättängskolan / opalens förskoleklass
             
Strandvägsskolan / Orion
             
Kevingeskolan / 3C
             
Sköndalsskolan / 2 A
             
Klagstorps skola / Åk 1
             
Edsskolan / 1A, 1B,1C
             
Sjöparksskolan / 1B
             
Lerbergsskolan / Klass 3B
             
Sjöstadsskolan / 3:1 & 3:2
             
Skeda skola / 1a
             
Finja skola / F-3
             
Söderby skola / Ametist
             
Backaskolan / 08 D
             
Oxhagsskolan särskola / 2-5 D
             
Uttersbergsskolan / Apelsinens fritidshem
             
Sollerö skola / årskurs ett
             
Lillåns skola f-6 / Lillåns skola f-6 Förskoleklass A
             
Backaskolan / 08C
             
Fjärås Bräckaskolan / 3B
             
Farstorp / årskurs 3
             
Boo Gårds skola / 1B
             
Höjaskolan / Förskoleklass A och B
             
Gränums skola / Gränums skola
             
Hackebackeskolan / 2A
             
Visättraskolan / 3B
             
Fylsta skola / 3A
             
Väckelsångskolan / Klass 2
             
Bråstorpskolan / Åk 1
             
von Bahrs skola montessori / 1c
             
Hagalundskolan / Årskurs 2
             
Ljungenskolan / År 2
             
Treklangens skola / 3B
             
Hudene skola / 1-3
             
Glänningeskolan / förskoleklass, årskurs 1, årskurs 2, årskurs 3
             
Everöds skola / F-1
             
Viby skola / Fjärilen Förskoleklass
             
Skottorpsskolan / 3
             
Hagalundskolan / Åk 2-3 Krabban
             
Nikkala skola / Förskoleklass och årskurserna 1-3
             
Seskarö / Seskarö F-2
             
Lillkyrkaskolan / Klass 2
             
Sköndalsskolan / 2B
             
Johannesbäcksskolan / 2A
             
Enångers skola / 1
             
Framtidskompassen Vellinge / Förskoleklass
             
Hannaskolan / Klass f-2
             
Mockfjärdsskolan / 3A
             
Fylsta skola / 3B
             
Björkö Friskola / Klass 3
             
Barkarbyskolan / Förskoleklass
             
fågelskolan / 2b
             
Hannaskolan / Klass 3