4-6

Här kan ni följa alla anmälda klassers och förskoleavdelningars genomförda matcher och pristävlingar. För hur matcher och pristävlingar genomförs titta här. En markering förs automatiskt in när du redovisat en uppgift under mina sidor. Lycka till!

SKOLA
Sjöfruskolan / 4a
         
Parkskolan / Klass 5
         
Östra Karups skola / klass 4
         
Sjöfruskolan / 4c
         
Viby skola / Årskurs 5
         
Björkbackaskolan / klass 5
         
Kevingeskolan / 5B
           
Stora Dalslundskolan / 5a
           
Kramforsskolan / 4a, 4b och 4c
           
Vilboksskolan / 4ef
           
Internationella Engelska Skolan i Eskilstuna / IESK Year 1-5
           
Friggesundsskolan / Åk. 4
           
Lindboskolan / 4A
           
Njutångers skola / klass 4
           
Salebyskolan / årskurs 5-6
           
Kevingeskolan / 5A
           
I Ur och Skurskolan Skattkammarön / Klass F-6 ska vara med
           
Tunabergsskolan / NO-Profil åk6
           
Hällby skola / Klass 5C
           
Kevingeskolan / 5C
           
Friggesundsskolan / Åk. 5-6
           
Hällby skola / Klass 5A
           
Hällby skola / Klass 5B
           
Sjöfruskolan / 4D
             
Karlslunds skola / 4
             
Diserödsskolan / 4B
             
Karlslunds skola / 5
             
Väsby skola / 4s
             
Diserödsskolan / 4A
             
Katarina södra skola / Blivande årskurs 5 ( två klasser)
             
Furuhällsskolan / 5C
             
Brinnerskolan / Klass 5
             
Williamskolan / Klass 5
             
Sturebyskolan / 4A
             
Diserödskolan / 4B
             
Streteredsskolan / 6B
             
Streteredsskolan / 6C
             
Svandammsskolan / 6A
             
Svandammsskolan / 6B
             
Glumslöv / klass 4a, 4b
             
Edsta skola / 4-6
             
Solhemsskolan / år 5
             
Nättrabyskolan 4-6 B / 6B
             
Skönsmons skola / Skm06
             
Sturebyskolan / 4B
             
Svalstaskolan / Svalstaskolans femmor
             
Källan / Särskild undervisningsgrupp (SUV)
             
Njutångersskola / klass 6
             
Arentorp skola / Kastanjen
             
Furulidskolan / 5A
             
Arentorp skola / boken
             
Arentorp skola / tallen
             
Bäckskolan / 6AB
             
Dalslundskolan 4-6 / Klass 5B
             
Marieborgsskolan / 6A och 6B
             
Karstorpskolan Norra / 4C
             
Montessoriskolan Malmen / Plejadern 4/5A
             
Mariefreds Skola / 5C
             
Montessoriskolan Malmen / Plejadern 4/5B
             
von Reisers skola / 4-6
             
von Reisers skola / 4-6
             
Karstorpskolan / 4a
             
Karstorpskolan Norra / 4b
             
Hannaskolan / 4-5:an
             
Lillestadskolan / 4
             
Hammar / 4orna
             
Stora Högaskolan / 4
             
Salebyskolan / åk 4
             
Eiraskolan / 4
             
Storjöskolan / 6C
             
Husieskolan / 4A och 4B
             
Sturebyskolan / 4A 4C 4D
             
Rönnowskolan / 4 B
             
Läraskolan / Klass 4
             
Streteredsskolan / 6A, 6B och 6C
             
Kevingeskolan / 5A
             
Prästgårdsskolan / 5A
             
Vireda skola / 4-5
             
Rönnowskolan / 4A
             
Geijerskolan / Alfa 5
             
Welandersborgs skola / Klass 5