4-6

Här kan ni följa alla anmälda klassers och förskoleavdelningars genomförda matcher och pristävlingar. För hur matcher och pristävlingar genomförs titta här. En markering förs automatiskt in när du redovisat en uppgift under mina sidor. Lycka till!

SKOLA
Östra Karups skola / klass 4
     
Björkbackaskolan / klass 5
     
Internationella Engelska Skolan i Eskilstuna / IESK Year 1-5
       
Geijerskolan / Alfa 5
       
Sjöfruskolan / 4a
       
Kevingeskolan / 5B
       
Stora Dalslundskolan / 5a
       
Salebyskolan / årskurs 5-6
       
Diserödsskolan / 4A
       
Friggesundsskolan / Åk. 4
       
Sjöfruskolan / 4c
       
Hällby skola / Klass 5C
       
Hällby skola / Klass 5B
       
Diserödskolan / 4B
       
Kevingeskolan / 5C
       
Vilboksskolan / 4ef
       
Hällby skola / Klass 5A
       
Friggesundsskolan / Åk. 5-6
       
Parkskolan / Klass 5
       
Dalslundskolan 4-6 / Klass 5B
         
Kramforsskolan / 4a, 4b och 4c
         
Bäckskolan / 6AB
         
Husieskolan / 4A och 4B
         
Kevingeskolan / 5A
         
Viby skola / Årskurs 5
         
Vittsjö skola / 4
         
Lindboskolan / 4A
         
Vireda skola / 4-5
         
Vittsjö skola / 5
         
Karstorpskolan Norra / 4b
         
I Ur och Skurskolan Skattkammarön / Klass F-6 ska vara med
           
Streteredsskolan / 6C
           
Tunabergsskolan / NO-Profil åk6
           
Jändel 3-6 / 6B
           
Montessoriskolan Malmen / Plejadern 4/5A
           
Njutångers skola / klass 4
           
Skönsmons skola / Skm06
           
ÄngaVästervångskolan / Åk 4
           
Svandammsskolan / 6A
           
Anders Olof skolan / Åk 6
           
Värmdö Skärgårdsskola / 4
           
Montessoriskolan Malmen / Plejadern 4/5B
           
Gunnarsbyskolan / 6A
           
Streteredsskolan / 6B
           
Arentorp skola / tallen
           
Arentorp skola / Kastanjen
           
Lillestadskolan / 4
           
Streteredsskolan / 6A
           
Jändel 3-6 / 6A
           
Karstorpskolan Norra / 4C
           
Parkskolan / 4d
           
Edsta skola / 4-6
             
Nättrabyskolan 4-6 B / 6B
             
Furuhällsskolan / 5C
             
Glumslöv / klass 4a, 4b
             
Ekhammarskolan / 4A
             
Solhemsskolan / år 5
             
Katarina södra skola / Blivande årskurs 5 ( två klasser)
             
Sturebyskolan / 4A
             
Svalstaskolan / Svalstaskolans femmor
             
Margaretheskolan / Maggan projekt
             
Rosenhillskolan / Klass 3-4 b Tal- och språk
             
Kringlaskolan / Klass 6
             
Brinnerskolan / Klass 5
             
Williamskolan / Klass 5
             
Sturebyskolan / 4B
             
Mariefreds skola / 5 B
             
Svandammsskolan / 6B
             
Storjöskolan / 6C
             
Diserödsskolan / 4B
             
Prästgårdsskolan / 5A
             
Welandersborgs skola / Klass 5
             
Rönnowskolan / 4A
             
Rönnowskolan / 4 B
             
Läraskolan / Klass 4
             
Kevingeskolan / 5A
             
Hannaskolan / 4-5:an
             
Karstorpskolan / 4a
             
von Reisers skola / 4-6
             
Marieborgsskolan / 6A och 6B
             
Arentorp skola / boken
             
Furulidskolan / 5A
             
Stora Högaskolan / 4
             
Hammar / 4orna
             
Sjöfruskolan / 4D
             
Mörmoskolan f-6 / 4ab
             
Karlslunds skola / 5
             
Väsby skola / 4s
             
Karlslunds skola / 4
             
Njutångersskola / klass 6
             
von Reisers skola / 4-6
             
Mariefreds Skola / 5C
             
Salebyskolan / åk 4
             
Eiraskolan / 4
             
Marielundsskolan / År 5
             
Sturebyskolan / 4A 4C 4D
             
Källan / Särskild undervisningsgrupp (SUV)