FÖRSKOLA

Här kan ni följa alla anmälda klassers och förskoleavdelningars genomförda matcher och pristävlingar. För hur matcher och pristävlingar genomförs titta här. En markering förs automatiskt in när du redovisat en uppgift under mina sidor. Lycka till!

SKOLA
Hällevadsholms förskola / Myrstacken
Förskolan Skålmo, Lima / avd. Smörblomman
 
Tvärskog / 5-årsgrupp Drakarna
   
Släbro förskola / Släbro
   
Hamregårdsförskola / Hamregårdsförskola
     
Förskolan Lekladan / Gunghästen
     
Dagbarn och dagbarnvårdare I Kumla / Dagbarnen Kumla
     
Björkbacken / Tallen
     
Simförskolan Sally / Hajen
     
Ajgeldingerska fsk / Ajgeldingerska. (4 avd)
     
Lekbackens förskola / Avdelning Dockan
     
Björkbacken / Kastanjen
     
Hästö förskola / Droppen
       
Humlan / Knottet/Berta
       
Förskolan Vättern / Bryggan
       
Grankullens Förskola / Avdelning Ekorren
       
Förskolan Karusellen / Snurran
       
Ljusstöparegatans förskola / Fjärilen
       
Sjöhagens förskola / Spindelns avdelning
       
Källängens förskola / Bävern
       
Humlan / biet
       
Skälby förskola / Safiren
       
Heergårdens förskola / Herrgården
       
Förskolan Kringlan / Kringlan
       
Naturförskolan Sally / Humlan
         
Stadsskogens förskola / Kometen
         
Badparkens förskola / Knoppen
         
Ljustadalens skola / Träningsskola åk 1-6 TSA, TSB, och TSC
         
Sjögårdens förskola / Abborren
         
Lekbackens förskola / Nallens avdelning
         
Skälby förskola / Rubinen
         
Hattstugans Förskola / Avdelning Grön
         
Sjömärkets förskola / Färjan
         
Linnéa / Återvinnarförskola
         
Förskolan Skogslunden / Myran
         
Dal-Lyan / Dal-Lyan förskola
         
Karlbergsförskola / Gullvivan
         
Förskolan Rönnen / Rönnen
         
Ute förskolan Kojan / Upptäckarna
         
INSPIRATÖREN / Uppfinnarna / 1-5 år
           
Ängslyckans förskola / Brushanen, Skrattmåsen, Tofsvipan, Tärnan, Svanen
           
Igelkotten / 5-årsavdelning
           
Pedagogisk omsorg dagbarnvårdare familjedaghem / Höganäsgruppen
           
Tystberga Förskola Pilgården / Mellangården
           
Linneagårdensförskola / Linneagården
           
Förskolevägens naturförskola / Uppfinnarna
           
Skogshyddan / Gul
           
Björkhagen / blå
           
Fridhems förskola / Frida
           
Pärlans förskola / avdelning Korallen & avelning musslan
           
Ljungsbackensförskola / Tallen
           
Gullvivans Förskola & Fritidshem / Förskola & Fritidshem
           
Hackebackens förskola / Rönnen, 4-6 år
           
Regnbågen / Smaragden
           
Lilla lokets förskola / Grupp Blå
           
Genathorp Häckeberga förskola / Genathorps förskoleavdelning
           
Svalan förskola / Bullerbyn
           
eckragatans förskola / äventyret
           
Svalan förskola / Junibacken
           
Regnbågensförskola / Rubinen
           
Bolmörtens förskola / Ankan
           
Förskolan Västanvinden / Bamse, Lilleskutt
           
Närtuna förskola / förskola 1-5 år
           
Simförskolan Sally / Delfinen
           
Balsaminen / Balsaminen
           
Bokebacken / Fjärilen
           
Berga förskola / Dropparna och Regnbågen
             
Solgårdens förskola / Såpbubblan, Molnet, Mullvaden
             
Långviksmons förskola / Skogstrollet
             
Himmelsvägens Förskola / Snöflingan, Istappen, Hjärtat
             
Sandtorps förskola / Myrstacken
             
Forserums Östra förskola / Avdelningarna Haren, Humlan och Älgen
             
Skyttens förskola / Blåsippan
             
Skälby förskola / Smaragden
             
Sjögårdens Förskola / Abborren
             
Getingens förskola / Getingens förskola Avdelningen Biet och Humlan
             
Ängens förskola / Stora Ängen
             
Södra bergets förskola / Rubinen
             
Rödluvans förskola / 5-åringar
             
Kreativa skolan / Förskolan
             
Heléneskolan / Förskola
             
Granen / Linden
             
Palettens förskola / Gula pch Röda avdelningar
             
Ugglans förskola / Ugglan
             
Fyrås Förskola / småfattran
             
Prästgårdens förskola / Stora Prästgården
             
Norra skolan / Föreskola
             
Källängens förskola / Uttern
             
Källängens förskola / Räven
             
Källängens förskola / Illern
             
Kreativa skolan / Förskola
             
Heléneskolan / Förskolan B
             
Kreativa skolan / Förskola
             
Hugoskolan / Förskolan
             
Föräldrakooperativet Lindormen / Lindormen
             
Dalens förskola / Storskogen
             
Surte förskola / Junibacken
             
Blåklockans förskola / Förskola 4-5 åringar
             
Draghällans Förskola / Katamaranen
             
Önnegårdens förskola / Önnegårdens förskola
             
Annefors förskola / blåbäret
             
Föeskolan Skålmo / Smörblomman
             
Månvägens förskola/ Prästkragen / Prästkragen
             
Solstenens förskola / 4-5 åringar
             
Stråtjära förskola / Bamse och Lille skutt
             
Strömstierna förskola / Strömstierna förskola avd öst/väst
             
Ekomomiska föreningen Igelkotten / Igelkotten I Ur och Skur
             
Annefors Förskola / Avd. Norrgården
             
Drömvallens föräldrakooperativ / Drömvallen
             
Skee Förskola / Avdelning Myran
             
Orions förskola / Hunden och Björnen
             
Hagvidson Fyreviken / Måseskär
             
Hagvidson Fyreviken / Trubaduren
             
Hagvidson Fyreviken / Vinga
             
Strömbackens förskola / Hattifnatten
             
Dalaborgs förskola / Natursnokar
             
Lilla Lokets förskola / Grupp Gul
             
Sjöviks förskola / Myrornas och Rådjurens avdelningar
             
Lilla Lokets förskola / Grupp Orange-Rosa
             
Stallmästarens förskola / Hagen
             
Runstyckets Förskola AB / Avdelning Semlan
             
Häglinge förskola, Solrosen / Solrosen
             
Torsgården / Träffen
             
Södertorn / Mattisborgen
             
Förskolan Rosa Pantern / Rosa pantern
             
Björkbacken / Fröet
             
Backabusarna / Backabusarna
             
Kattfoten / Ängen, Heden och Gläntan
             
Körsbäret / Fjärilen
             
Badparken / 4-6
             
Båtsman Gråsförskola / Blåsippan
             
Östergården familjedaghem / Östergården
             
Nyfiken Förskola / Blå och Grön
             
Stadsskogen / Kometen
             
Kreativ Förskola / Kreativa Förskola
             
Plåstrets förskola / Solrosor
             
Svenarums förskola / Svenarums förskola
             
Solbacken Montessoriförskola / Solstrålarna
             
Dalaborgs förskola / Minisnokarna
             
Rönneholms förskola, Dalagården / Dalagården
             
Förskola Sjöstjärnan / Förskola
             
Förskolan baltazar / Luppen, Linsen och Ögat
             
Eckragatans förskola / äventyret
             
Kanngjutaregatans förskola / 4-6 år
             
Stommens förskola / Blå avdelning
             
Hattstugan / Luvan och Tofsen
             
Vasaskolan / Förskoleklassen
             
Krokens förskola / Grön
             
Barnens MontessoriAkademi Värtavägen / Fjärilen
             
Föräldrakooperativet Lövet / Lövet
             
Helhetsförskolan Östra Strö Ab / Änglagård
             
Regnbågen / Safiren
             
Ekens förskola / Blåsippan
             
Fridhems förskola / Frida
             
Mariedals förskola / Krokodilen
             
Kreativ Förskola / Kreativa Förskola 1
             
Kastanjegårdens Förskola / Snurran
             
Bolmörten / Ankan
             
Tofsvipans Föräldrakooperativ / Nyponet
             
Fläderängens förskola / SkogsKnoppen
             
Slottets förskola / Kronan
             
Lindas familjedaghem / Familjedaghem
             
Sjöhagens förskola / Grodan
             
Vittra förskola / Agentklubben
             
I Ur och Skur Ellas Små Gryn / I Ur och Skur Ellas Små Gryn
             
Mjölnarens Förskola / Flätan
             
Ormbacka Förskola / Tranan
             
Tamburinens förskola / Avdelning Grodan
             
I Ur och Skur Blåsippsbacken / I Ur och skur Blåsippsbacken
             
Förskolan Piazzan AB / Lila Hemvist
             
Humlan / Knottet/Berta
             
Förskolan Humlan / Berta/ Knottet, Biet , Getingen, Flugan, Myggan
             
Älandsbro förskola / Strået
             
MYRAN / avd Stacken
             
Myran / Stacken
             
Spåkskolans förskolegrupp / Förskolegrupp
             
Älandsbro förskola / Havret
             
Brogetorps Förskola / Granen
             
Torsgårdens förskola / Måsen
             
Töjnans Förskola / Vintergatan töjnan
             
Askims Domarringsvägs förskola avdelning Fregatten / Fregatten
             
Dbv lindome västra / Yvonne & Amy
             
Töjnans förskola och skola / Björnen
             
Brogetorps Förskola / Regnbågen
             
Edvinshemsskolan träningsskolan / Träningsskolan 1-9
             
Backsippans förskola / Täppan
             
Björkhagen / lila
             
Sofieholms förskola / Fiolen
             
Förskola Doktor Allards gata / Nyckelpigan
             
Förskolan Glimten / Solen
             
Metapontum / Fjärilar
             
Trollets förskola. Enhet Bjärehov. Bjärred / Trollets förskola
             
skolsta förskola / ask trollen